ELŐKÉSZÍTŐ

MATEMATIKA ELŐKÉSZÍTÓ SZAKKÖR ÉS

BEISKOLÁZÁSI PROGRAMOK

Tisztelt Szülő!  Kedves Negyedikes Diák!

A nyolcosztályos gimnáziumi képzés iránt érdeklődő negyedik osztályos diákok számára 10 foglalkozásból álló ingyenes

matematika előkészítő szakkört

szervezünk. A foglalkozások hétfőnként 15–től 16 óráig (a délutáni oktatásban résztvevők számára egy csoportban 16.15-től 17.15 óráig) az iskolában lesznek (Nyíri út 11.).

Jelentkezés az első foglalkozáson október 8-án 14.50-kor (illetve 16.10-kor)

A diákok füzetet és íróeszközt hozzanak magukkal már az első foglalkozásra is!

Várjuk az érdeklődő diákokat!

További beiskolázási programjaink, melyekre várjuk a szülőket és a diákokat:

NYÍLT NAPOK (szülők számára)

november 12–16.

BEISKOLÁZÁSI TÁJÉKOZTATÓ (szülők számára)

november 20. és 27. 17:00 óra

„TÁRT KAPU” (diákok és szüleik számára)

november 17.

A beiskolázási tájékoztatón a szülők megismerhetik az iskola programját, a felvételi követelményeket, választ kaphatnak kérdéseikre. A nyílt napokon órákat láthatnak az 5. évfolyamon. (A nyílt napok programjáról az iskola honlapján és az iskolatitkárnál lehet tájékozódni november 8-tól: www.banyai-kkt.sulinet.hu, tel: 76/481-474.)

Az „Tárt kapu” program keretében az érdeklődő diákok kipróbálhatják az iskola nyújtotta lehetőségeket.

Várjuk programjainkra a Bányaiba készülő diákokat és szüleiket!

Kecskemét, 2018. szeptember 14.

ISKOLAVEZETÉS

You are here: Home ELŐKÉSZÍTŐ