iskolapszihológus

Iskolapszichológus:

Ráczné Karikó Rita

telefon: 76/481-474

Fogad: fszt. 51. (orvosi szoba)
  kedd:       13:00 – 16:00
  csütörtök:  8:00 – 16:00
(előzetes egyeztetés telefonon vagy e-mailben)

Kérvény letöltése

Kedves Diákok, Szülők és Pedagógusok!

E hét szerdától az iskolapszichológusi munka is átkerült online felületre. Továbbra is várom a bejelentkezéseket a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre. Az online munkavégzés azt jelenti, hogy a személyes találkozók helyett kétféle platform valamelyikére terelődik át a pszichológusi munka. Aki rendelkezik gmail-es postafiókkal, azzal a gmail meet alkalmazásán keresztül fogunk beszélni, aki más levelező programot használ, ott a skype lesz a jó megoldás. A lényeg, hogy lássuk-halljuk egymást, amihez szükség van kamerára és mikrofonra. Kérem azokat, akik szeretnének velem beszélni, valamelyik alkalmazást telepítsék gépükre. A tavaszi online munkám tapasztala az, hogy a messenger többször megbízhatatlan kommunikációs eszköznek bizonyult, így azt ősztől nem szeretném igénybe venni.
Üdvözlettel,
Ráczné Karikó Rita